Poslední příspěvky:

Facebook »

Poslední tweety:

areal_moninec: Lanová dráha i bikepark zůstává dnes i zítra mimo provoz! Tento víkend můžete fandit Predator závodníkům! https://t.co/39CPBrxpus

areal_moninec: O víkendu se u nás bude konat Predator race. Z bezpečnostních důvodů bude proto uzavřena lanová dráha i bikepark. https://t.co/YwB66CgK7F

areal_moninec: #fotosoutěž s #Monínec patří psům je v plném proudu! Pošlete portrét vašeho psa a vyhrajte! https://t.co/7IRSKVxB06 https://t.co/aRExgA53bI

Twitter »

Jste zde

Funline Monínec

Co je funline?

Funline je zábavná trať ze sněhu určená lyžařům i snowboardistům všech věkových kategorií. Hlavní doménou ježdění na tratích Funline rozhodně není rychlost a obtížnost triků, ale především zábava pro malé i velké navržená s ohledem na rozdílné zkušenosti a bezpečnost. Projekt Funline byl spuštěn v roce 2014 a postupně se rozšiřuje do významných skiresortů napříč ČR, kdy tvoří výrazný doplněk v portfoliu služeb nabízených zimními středisky.

Co tvoří tratě funline?

Základem tratí Funline jsou vhodně navržené hliněné platformy, které jsou vždy s příchodem zimy zasněženy a každý den strojně a finálně ručně upravovány. Tratě Funline v sobě kombinují prvky mladých olympijských disciplín jako je boardercross, skicross či freestyle, kdy jednotlivé prvky trati tvoří terénní vlny, klopenky, průjezdové tunely, začátečnické mobilní překážky a další zábavné doplňky. Návrh, stavbu a údržbu tratí Funline má vždy na starosti zkušený tým sestavený z parkdesignera, rolbaře a shapera, kteří se každý den starají o 100% stav trati a jejich pravidelnou inovaci.

Jak vypadá trať funline na Monínci?

Funline trať Monínec je bezplatná novinka umístěna na dojezdu hlavní sjezdovky, takže všichni si návštěvníci mohou zpestřit dojezd ke spodní stanici lanové dráhy.

Délka Funline Monínec je 250 m. Na rozjezd vás čekají dvě terénní vlny, kde naberete rychlost pro vjezd do šneku, který ústí u vjezdu do 10 m dlouhého tunelu. Po výjezdu z tunelu pak čeká klopená zatáčka, dvě terénní vlny, další klopenka a poslední dvě terénní vlny. Pak už jen krátký dojezd ke spodní stanici lanovky a hurá znovu nahoru!

Důležitou informací je, že Funline Monínec je také vybaven kamerovým systémem Net-O-Peer, který umožňuje po stažení potřebné aplikace do chytrého telefonu automatický záznam vašich jízd. Doma si pak můžete svoje videa stáhnout, nebo zvolit automatickou editaci a systém za vás video sestříhá do krátké videosmyčky o kterou se můžete podělit prostřednictvím Facebooku.

Hlavní menu

Kalendář akcí

 • 29 květen

  Predator race Brutal

  Predator Brutal je druhým stupněm predator závodů. Vzdálenost je nejméně 10 km a…

 • 10 červen

  Jógový víkend CK fit

  10. - 12. 6. 2016 Můžete se těšit na 4 lekce jógy (2 ranní lekce a 2 večerní…

 • 12 červen

  Monínec patří psům

  4. ročník akce Monínec patří psům se nově uskuteční už na jaře! Zábavné odpoledne…