Poslední příspěvky:

Facebook »

Poslední tweety:

areal_moninec: #Moninec bude v neděli patřit psům! Akce plná soutěží, ukázek a dokonce padne i #rekord! #pes https://t.co/ATqEcs1aBC

areal_moninec: Revoluční technologie zasněžování! Jediná svého druhu v ČR! #moninec #snowfactory #lyže https://t.co/EP8Y9tyNSD https://t.co/fz4osz3YvU

areal_moninec: Lanová dráha i bikepark zůstává dnes i zítra mimo provoz! Tento víkend můžete fandit Predator závodníkům! https://t.co/39CPBrxpus

Twitter »

Jste zde

E-skipas a Czech Skipass

Objednat tarif on-line

E-skipas

E-skipas vám umožňuje nákup jízdného z pohodlí vašeho domova! Nestůjte zbytečně ve frontě, když už můžete být na sjezdovce. Obchodní podmínky najdete zde.

Co to vlastně je?

Tarify E-skipasu je možné zakoupit přes internet v klidu vašeho domova. Stačí mít čipovou kartu, kterou získáte na pokladně skiareálu nebo si ho můžete objednat na vaší poštu. Pak už stačí jen v e-shopu vybrat tarif a konkrétní den návštěvy. Váš tarif se aktivuje při prvním průjezdu turniketem.

Jaké jsou výhody e-skipasu?

V první řadě při nákupu přes e-shop ušetříte až 8 %. Zvýhodněné jsou tarify pro jednotlivce i rodinné balíčky. E-skipas může být také nosičem zážitkové karty Toulavka, která vám přinese výhody této oblasti. Bonusů je v oblasti Toulava cca 50 a všechny je najdete na tomto seznamu. Pokud máte o Toulavku zájem, požádejte u pokladny o e-skipas s Toulavkou.

Jak získám čipovou kartu pro dobití e-skipasu?

Je to jednoduché, stačí, si ji objednat a čipovou kartu vámczašleme poštou nejpozději do pěti pracovních dnů.

Za čipovou kartu se běžně platí vratná záloha 100 Kč, celková dobírka včetně poštovného vás přijde na 175 Kč, celou tuto částku vám však vrátíme. Společně se zásilkou (1 - 4 čipové karty) totiž obdržíte stravenku do restaurace M2 v hodnotě 75 Kč a až nebudete chtít čipovou kartu dál využívat dostanete zpět i 100 Kč.

Pohodlně bez dlouhého čekání ve frontě na pokladnu tak získáte čipovou kartu, kterou si můžete následně dobít přes internet ať už z pohodlí domova nebo cestou k nám.

Objednat čipovou kartu

Distribuční místa:

 • Pokladna Areálu Monínec
 • Recepce hotelu Monínec
 • Showroom společnosti Trigema, Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5 (metro B, stanice Nové Butovice). Toto distribuční místo je dočasně nedostupné
  po - čt: 8:00 - 19:00
  pátek: 8:00 - 16:30
  sobota: 9:30 - 15:00
  neděle: zavřeno
  od 16:30 je pro vstup potřeba využít zvonku u dveří

Czech Skipass

I my na Monínci jsme pro sjednocení lyžařských areálů a tak jsme se přidali k produktu Czech Skipass, který lyžařům nabízí možnost lyžovat na jednu permanentku bez omezení v různých místech ČR a díky komplexnosti nabídky šetřit jejich peníze a dát jim příležitost po zakoupení jednoho produktu lyžovat na mnoha různých sjezdovkách. Klientovi je k dispozici celkem 154 km sjezdových tratí, 26 lanovek a 118 vleků, aniž by musel do pokladen jednotlivých areálů, protože technologické podmínky fungování v různých odbavovacích zařízeních jsou v rámci Czech Skipassu vyřešeny. Velmi dobrá je i dosažitelnost středisek, protože průměrná vzdálenost z Prahy ke všem 14 areálům je jen 163 km.

Více info

Hlavní menu

Kalendář akcí