Poslední příspěvky:

Facebook »

Poslední tweety:

areal_moninec: Lanová dráha i bikepark zůstává dnes i zítra mimo provoz! Tento víkend můžete fandit Predator závodníkům! https://t.co/39CPBrxpus

areal_moninec: O víkendu se u nás bude konat Predator race. Z bezpečnostních důvodů bude proto uzavřena lanová dráha i bikepark. https://t.co/YwB66CgK7F

areal_moninec: #fotosoutěž s #Monínec patří psům je v plném proudu! Pošlete portrét vašeho psa a vyhrajte! https://t.co/7IRSKVxB06 https://t.co/aRExgA53bI

Twitter »

Jste zde

E-skipas a Czech Skipass

Objednat tarif on-line

E-skipas

E-skipas vám umožňuje nákup jízdného z pohodlí vašeho domova! Nestůjte zbytečně ve frontě, když už můžete být na sjezdovce. Obchodní podmínky najdete zde.

Co to vlastně je?

Tarify E-skipasu je možné zakoupit přes internet v klidu vašeho domova. Stačí mít čipovou kartu, kterou získáte na pokladně skiareálu nebo si ho můžete objednat na vaší poštu. Pak už stačí jen v e-shopu vybrat tarif a konkrétní den návštěvy. Váš tarif se aktivuje při prvním průjezdu turniketem.

Jaké jsou výhody e-skipasu?

V první řadě při nákupu přes e-shop ušetříte až 8 %. Zvýhodněné jsou tarify pro jednotlivce i rodinné balíčky. E-skipas může být také nosičem zážitkové karty Toulavka, která vám přinese výhody této oblasti. Bonusů je v oblasti Toulava cca 50 a všechny je najdete na tomto seznamu. Pokud máte o Toulavku zájem, požádejte u pokladny o e-skipas s Toulavkou.

Jak získám čipovou kartu pro dobití e-skipasu?

Je to jednoduché, stačí, si ji objednat a čipovou kartu vámczašleme poštou nejpozději do pěti pracovních dnů.

Za čipovou kartu se běžně platí vratná záloha 100 Kč, celková dobírka včetně poštovného vás přijde na 175 Kč, celou tuto částku vám však vrátíme. Společně se zásilkou (1 - 4 čipové karty) totiž obdržíte stravenku do restaurace M2 v hodnotě 75 Kč a až nebudete chtít čipovou kartu dál využívat dostanete zpět i 100 Kč.

Pohodlně bez dlouhého čekání ve frontě na pokladnu tak získáte čipovou kartu, kterou si můžete následně dobít přes internet ať už z pohodlí domova nebo cestou k nám.

Objednat čipovou kartu

Distribuční místa:

 • Pokladna Areálu Monínec
 • Recepce hotelu Monínec
 • Showroom společnosti Trigema, Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5 (metro B, stanice Nové Butovice). Toto distribuční místo je dočasně nedostupné
  po - čt: 8:00 - 19:00
  pátek: 8:00 - 16:30
  sobota: 9:30 - 15:00
  neděle: zavřeno
  od 16:30 je pro vstup potřeba využít zvonku u dveří

Czech Skipass

I my na Monínci jsme pro sjednocení lyžařských areálů a tak jsme se přidali k produktu Czech Skipass, který lyžařům nabízí možnost lyžovat na jednu permanentku bez omezení v různých místech ČR a díky komplexnosti nabídky šetřit jejich peníze a dát jim příležitost po zakoupení jednoho produktu lyžovat na mnoha různých sjezdovkách. Klientovi je k dispozici celkem 154 km sjezdových tratí, 26 lanovek a 118 vleků, aniž by musel do pokladen jednotlivých areálů, protože technologické podmínky fungování v různých odbavovacích zařízeních jsou v rámci Czech Skipassu vyřešeny. Velmi dobrá je i dosažitelnost středisek, protože průměrná vzdálenost z Prahy ke všem 14 areálům je jen 163 km.

Více info

Hlavní menu

Kalendář akcí

 • 28 květen

  Predator race Drill

  Predator Dril je úvodním stupněm predator závodů. Vzdálenost je nejméně 5 km a na…

 • 29 květen

  Predator race Brutal

  Predator Brutal je druhým stupněm predator závodů. Vzdálenost je nejméně 10 km a…

 • 10 červen

  Jógový víkend CK fit

  10. - 12. 6. 2016 Můžete se těšit na 4 lekce jógy (2 ranní lekce a 2 večerní…