Poslední příspěvky:

Facebook »

Poslední tweety:

areal_moninec: Na #Monínec dorazilo #snowfactory! Letos na sněhu už od 26. 10.! https://t.co/TFitxH9XxU

areal_moninec: #Moninec bude v neděli patřit psům! Akce plná soutěží, ukázek a dokonce padne i #rekord! #pes https://t.co/ATqEcs1aBC

Twitter »

Jste zde

E-skipas a Czech Skipass

Objednat tarif on-line

E-skipas

E-skipas vám umožňuje nákup jízdného z pohodlí vašeho domova! Nestůjte zbytečně ve frontě, když už můžete být na sjezdovce. Obchodní podmínky najdete zde.

Co to vlastně je?

Tarify E-skipasu je možné zakoupit přes internet v klidu vašeho domova. Stačí mít čipovou kartu, kterou získáte na pokladně skiareálu nebo si ho můžete objednat na vaší poštu. Pak už stačí jen v e-shopu vybrat tarif a konkrétní den návštěvy. Váš tarif se aktivuje při prvním průjezdu turniketem.

Jaké jsou výhody e-skipasu?

V první řadě při nákupu přes e-shop ušetříte až 8 %. Zvýhodněné jsou tarify pro jednotlivce i rodinné balíčky. E-skipas může být také nosičem zážitkové karty Toulavka, která vám přinese výhody této oblasti. Bonusů je v oblasti Toulava cca 50 a všechny je najdete na tomto seznamu. Pokud máte o Toulavku zájem, požádejte u pokladny o e-skipas s Toulavkou.

Jak získám čipovou kartu pro dobití e-skipasu?

Distribuční místa:

 • Pokladna Areálu Monínec
 • Recepce hotelu Monínec
 • Showroom společnosti Trigema, Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5 (metro B, stanice Nové Butovice). Toto distribuční místo je dočasně nedostupné
  po - čt: 8:00 - 19:00
  pátek: 8:00 - 16:30
  sobota: 9:30 - 15:00
  neděle: zavřeno
  od 16:30 je pro vstup potřeba využít zvonku u dveří

Czech Skipass

I my na Monínci jsme pro sjednocení lyžařských areálů a tak jsme se přidali k produktu Czech Skipass, který lyžařům nabízí možnost lyžovat na jednu permanentku bez omezení v různých místech ČR a díky komplexnosti nabídky šetřit jejich peníze a dát jim příležitost po zakoupení jednoho produktu lyžovat na mnoha různých sjezdovkách. Klientovi je k dispozici celkem 154 km sjezdových tratí, 26 lanovek a 118 vleků, aniž by musel do pokladen jednotlivých areálů, protože technologické podmínky fungování v různých odbavovacích zařízeních jsou v rámci Czech Skipassu vyřešeny. Velmi dobrá je i dosažitelnost středisek, protože průměrná vzdálenost z Prahy ke všem 14 areálům je jen 163 km.

Více info

Hlavní menu

Kalendář akcí

 • 7 říjen

  Fitness víkend s Lukášem Wolfem

  7. - 9. 10. 2016 Můžete se těšit na 5 lekcí cvičení (funkční trénink, kruhový…

 • 15 říjen

  Chainless race 2016

  Další ročník bikového závodu ve sjezdu bez řetězu je tady! Vice informací o…

 • 26 říjen

  Nejdříve na lyže!

  Zahájení provozu hotelové sjezdovky! U nás můžete lyžovat už od října! Od…