Poslední příspěvky:

Facebook »

Poslední tweety:

areal_moninec: Na #Monínec dorazilo #snowfactory! Letos na sněhu už od 26. 10.! https://t.co/TFitxH9XxU

areal_moninec: #Moninec bude v neděli patřit psům! Akce plná soutěží, ukázek a dokonce padne i #rekord! #pes https://t.co/ATqEcs1aBC

Twitter »

Jste zde

6 březen

Local Camp 2014 (6.3. - 9.3. 2014)

ZRUŠENO PRO NEPŘÍZNIVÉ SNĚHOVÉ PODMÍNKY

Skiareál Monínec ve spolupráci s Freestyle Academy zve všechny příznivce snowboardingu na výukové kempy Local Camps 2014, které proběhnou v novém G-Shock Freestyle Area snowparku na Monínci. Ideální možnost jak se zlepšit na snowboardu, naučit se nové triky, najít nové kamarády nebo nadělit kemp ve formě dárkového voucheru pod stromeček.

Na Local Camps 2014 bude coachovat Martin Kolařík, Kuba JP Petr, Ondra Bauer,Martin Scream Bidlo nebo třeba Eliška Šírová či Martin Kaňůrek. Kvalitní výuka snowboardingu pod vedením profesionálních jezdců či licencovaných instruktorů probíhá v uvolněné atmosféře, vždy však v jasném časovém harmonogramu s maximálním ohledem na jezdecký progres.Výukové snowboardové kempy jsou nabízeny ve formě balíčku obsahující výuku, ubytování, stravu, ubytování. Pro letošní rok jsme také připravili program Local Kemper určený lokálním zájemcům, kteří nepotřebují ubytování, stravu popř. permanentku. Konečná cena kempu je tedy o nepotřebné položky ponížena.

Každý účastník kempu obdrží uvítací tašku v hodnotě 600Kč obsahující tričko K2, energy drinky+tyčinky Big Shock!, dárek od Dakine a další hodnotné dárky.

Freestyle Academy pořádá veškeré veškeré snowboardové kempy ve spolupráci s cestovní kanceláří Wenku s.r.o., která splňuje legislatívní podmínky pro poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu. Součástí ceny kempů je tedy úrazové připojištění a pojištění proti stornu, což znamená, že pokud z důvodu nemoci nebudeš moct na kemp přijet-bude vám záloha vrácena. Na kempy je také možné zařídit za rozumný poplatek dopravu mikrobusem cestovní kanceláře z Prahy, Liberce nebo Plzně.

Detailní info a přihlášky

Detailní informace k jednotlivým zastávkám Local Camps, popis a foto ubytování či coachů na http://www.freestylearea.eu/academy/vyukove-kempy/k2-local-camps-2013-vol1_3/

Sleduj Local Camps na FB:
https://www.facebook.com/events/1431035477125204/

Hlavní menu

Kalendář akcí

 • 7 říjen

  Fitness víkend s Lukášem Wolfem

  7. - 9. 10. 2016 Můžete se těšit na 5 lekcí cvičení (funkční trénink, kruhový…

 • 15 říjen

  Chainless race 2016

  Další ročník bikového závodu ve sjezdu bez řetězu je tady! Vice informací o…

 • 26 říjen

  Nejdříve na lyže!

  Zahájení provozu hotelové sjezdovky! U nás můžete lyžovat už od října! Od…