Jóga a meditace 

Monínec je ideálním místem pro vaši cvičící skupinu!

Areál Monínec je celoroční středisko položené na hranici středních a jižních Čech. Sjíždí se sem hosté z celé republiky nejen za účelem individuální dovolené, ale také cvičící skupiny! Kde nejlépe zregenerovat tělo a mysl než v úžasné přírodě českého Meránu? Neváhejte a vezměte svou cvičící skupinu na Monínec! Připravíme vám zázemí dle  vašich požadavků a postaráme se o to, aby vše fungovalo jako na drátkách.

Hlavní prostory k pronájmu

Hlavní předností Areálu je příroda! Proč tedy necvičit rovnou venku? Vemte láhev vody, podložku a jste připraveni na lekci jógy za ranního rozbřesku! Není nad to vyčistit si mysl na čerstvém vzduchu..

Tělocvična

Pokud zaprší, i tak máme řešení - tělocvinu! Pro skupinové lekce přímo dělanou! Tělocvična se nachází v suterénu hotelu a je spojená rovněž s hotelovým wellnesem. Místnost disponuje výhledem do krajiny Českého Meránu.  Pokud Vás tedy zastihne špatné počasí je to jasná volba.

Místnost je až pro 50 osob. Nejčastějšími aktivitami cvičení jógy, meditace ale i aerobik či jiná cvičení.
 


Wellness 

Wellness s nejkrásnějším výhledem najdete v suterénu Hotelu Monínec. Díky velkoplošným oknům můžete z pohodlných lehátek hltat panoramatický výhled do údolí Českého Meránu. Navíc po cvčení je důležitá regenerace! Tu můžete načerpat v sauně, vířivce a v nebo bazénu. Vnitřní bazén, doplnil venkovní bazén s vyhřívanou vodou, perličkami a protiproudem.


Dostatečné ubytovací kapacity 

Areál Monínec disponuje dostatečným množstvím ubytovacích kapacit. V případě, že plánujete přijet ve větší cvičící skupině nemusíte se obávat, že nebudou lůžka pro všechny. K dispozici je 220 lůžek, kromě hotelu také ve zmíněné dependance Nová Javorka a dále pak 
v penzionu Čertovka (chalupy ihned pod hotelem a ve skiapartmánech vzdálených cca 10 minut z kopce od hotelu).


Velký salónek Hotel Monínec*** 

Pro více osob je k dispozici velký hotelový salonek, který je pro účely cvičení možné vyklidit. Kapacita je zde až 100 osob. 
Možné je i využít vybavení místnosti, mezi které patří dataprojektor, plátno, flipchart, akustický obklad stěn, zatemňovací římské rolety, zvuková aparatura i klimatizace.


Restaurace a catering

Restaurace v hotelu Monínec*** nabízí kvalitní kuchyni a příjemné posezení s výhledem na panorama Českého Meránu. Restaurace nabízí tradiční česká jídla i speciality pro mlsné jazýčky. Jídla připravuje kolektiv pod vedením šéfkuchaře Marka Volšanského. Každý den pro naše hosty připravujeme denní nabídku, ve které najdete hotovky, minutky i dětské pokrmy.


Jitka Budilová
budilova@moninec.cz
+420 739 588 603

Ondřej Viktora
viktora@moninec.cz
+420 776 272 737