Penzion Čertovka

Penzion Čertovka nabízí levnější možnost ubytování v duchu starých časů. Nachází se v blízkosti Hotelu Monínec.

Pokochejte se krásami České Sibiře a Českého Meránu, tak jak je vychutnávaly generace trampů, skautů a ortodoxních turistů před ne tak vzdálenými roky.

V blízkosti lyžařské školy

Navštivte naši lyžařskou školu, kde se vašim dětem budou věnovat profesionální instruktoři. Užjí si spoustu zábavy, legrace a naučí se lyžovat.

Wi-Fi je samozřejmostí

Parkoviště 

Hotelová restaurace 100 m


Penzion Čertovka nabízí

Levnější ubytování

Čertovka nabízí 10 pokojů ve dvou podlažích, dvoučtyřlůžkové pokoje, z toho 4 s vlastním sociálním zařízením a 6 se společným (jedna koupelna a WC pro dva pokoje). Také je zde společenská místnost přímo v budově.

K Čertovce patří také parkovací stání a vlastní lyžárnu pro úschovu sportovních potřeb. Využívat můžete také hotelového wellness centra, hotelové restaurace, terasy Monínec, tenisový a volejbalový kurt. Máme zde také hotelovou lyžařskou školupůjčovnu lyžařského vybavení.

★★★ hotel
★★★★☆ zkušenost

Hotel mohu doporučit jak pro aktivní, tak relaxační způsob dovolené. Je vhodný jak pro děti s dětmi, tak i pro páry, které hledají soukromí a odpočinek.
Martina V. na TrustYou.com
Perfektní čistota po celém hotelu včetně wellness. Strava v restauraci výborná. Byli jsme tam na letní dovolené, ale určitě se vrátíme i v zimě.
Martina V. na TrustYou.com

K dispozici jsou další služby

Wellness Monínec

I hosté Čertovky mohou využít wellness Hotelu Monínec, který je vzdálený pouhých 100 metrů. 

  • bazén,
  • vířivka,
  • sauna,
  • masáže,
  • tělocvična.

Hotelová restaurace

I do restaurace, kde se podávají snídaně, obědy a večeře stačí ujít vzdálenost 100 metrů. Na své si tu přijde každý. Posedět se dá také na panoramatické terase.

Snažíme se používat místní suroviny, vylučujeme polotovary, dochucovadla a instantní náhražky. Při vytváření jídelníčků vycházíme z toho, že se nacházíme v lesích, takže v našich jídlech najdete houby, borůvky, lesní plody a zvěřinové maso.

Gril i terasa

Pro firemní i soukromé akce a oslavy připravujeme rauty, bufety, slavnostní hostiny, které je možné zkombinovat s grilováním kýty či krůty (krocana) na otevřeném venkovním grilu těsně pod hotelem.

Jídla připravuje kolektiv pod vedením šéfkuchaře Marka Volšanského. Každý den pro naše hosty připravujeme denní nabídku, ve které najdete hotovky, minutky i dětské pokrmy.