Predator Race letos na Monínci!

Areál Monínec bude již tento víkend hostit stovky odvážlivců, kteří se zúčastní závodů Predator Race Dril a Predator Race Brutal. Během závodů, jež budou pro širokou veřejnost zdarma, budou muset účastníci nejen běžet, ale i plavat, prolézat bahnem pod ostnatým drátem, zdolávat lanové sítě a jiné překážky či setkávat se s živými predátory. Pro děti je navíc připraven doprovodný program.

V sobotu 28. května proběhne na Monínci závod Predator Race Dril, kde bude na účastníky čekat trať na 5 kilometrů s 20 překážkami. Během jejich zdolávání budou průchod terénem znesnadňovat živí predátoři. Každému, komu se nepodaří překážky překonat, bude nucen absolvovat trestný běh. Startovat se bude kvůli zvýšenému zájmu ve vlnách. Ta první vyběhne v 9 hodin a 20 minut. Od rána až do 15.00 hodin bude v zázemí závodů připraveno hlídání dětí doplněné o program mateřského centra Duha. Od 15.00 hodin si pak budou moci děti ve věku od 4 do 13 let vyzkoušet Predator Race Junior na 700 metrů. Účastníci však nebudou v tomto případě plavat, budou maximálně pokropeny vodou.

O 5 kilometrů delší a celkově náročnější pak bude neděle, kdy bude na trati hned 25 překážek závodu Predator Race Brutal. Závodit se přitom bude nejen v Areálu Monínec a jeho blízkém okolí, ale i další části malebné oblasti Toulava.

„Jedná se o jednu z největších akcí, která letos na Moníci proběhne. V areálu bude účastníkům závodů a dalším návštěvníkům k dispozici stanové městečko, rozcvičovací zóna i lékařská služba.“
vysvětluje Jaroslav Krejčí ml., výkonný ředitel Areálu Monínec
Účastníci se mohou registrovat až do 27. května prostřednictvím www stránek závodu nebo během víkendů přímo v Areálu Monínec. Závodit budou moci jak jednotlivci, tak i týmy.