Report: Funline tour 2017 na Monínci

V sobotu 28.01.2017 u nás proběhla první letošní zastávka Funline Tour 2017, která je svým programem primárně zaměřena na rodiny s dětmi. Jednotlivé zastávky Funline Tour jsou spjaty se zábavnými tratěmi Funline, které najdete v celkem třech skiresortech napříč ČR, tedy také na dojezdu hlavní sjezdovky na Monínci.

V rámci sobotního programu na Monínci mohli jednotliví účastníci absolvovat bezplatnou výuku klasického lyžování a snowboardingu pod vedením profesionálů z lyžařské školy Monínec, výuku základů freestyle snowboardingu pod vedením juniorské mistryně evropy Klárky Janíkové. Součástí dne bylo také testování lyží a snowboardů značky K2, focení profesionálním fotografem Lukášem Oujeským, závod ve snowparku či dětský slalom pod hotelem Monínec.

Bez ohledu na mlhavé a poměrně chladné počasí se první zastávka letošní Funline Tour rozhodně povedla a pokud jste ještě některou z tratí Funline nevyzkoušeli, tak třeba na Monínci máte ideální možnost si užít na lyžích či snowboardu trochu netradiční zábavy.

Prohlédněte si video z akce