Restaurace M2

Restaurace alpského stylu s rozmanitou nabídkou pokrmů, která slouží k rychlému občerstvení návštěvníků areálu, především lyžařů v zimní sezóně
a návštěvníků koupaliště v létě. Nabízí vydatná jídla v podobě svíčkové nebo guláše, domácí kynuté knedlíky se švestkovými povidly nebo třeba rychlou grilovanou klobásu. Najdete zde ale také zeleninové saláty, výborné čerstvé zákusky a studené alkoholické i nealkoholické nápoje.

Samoobslužná restaurace s terasou

Pro zákazníky je k dispozici venkovní terasa pro cca 100 osob, kde se dá za slunného počasí krásně relaxovat. Vzhledem k variabilnímu nábytku, který
je v restauraci umístěn, je možné zde uspořádat svatební hostinu nebo oslavu.

V restauraci M2 je možné platit v hotovosti, nebo bezkontaktní platební kartou (vyjma american express).


Kongresový sál

Součástí Restaurace M2 (v prvním patře) je i kongresový sál pro cca 80 osob, který disponuje dataprojektorem a plátnem, ideální pro firemní akce (ubytování v nedalekých skiapartmánech, stravování v restauraci).

Pro tyto akce připravujeme kávové přestávky, rauty, bufety. Sál je také možné využít jako tělocvičnu, takto ho využívají např. kurzy aerobiku, jógy, tance.


Snowtubing a Tubing si u nás můžete užít jak v zimě, tak v létě! Vyzkoušejte si jízdu na duších v připravené trati. Zažíjte trochu adrenalinové zábavy na vlastní kůži.

Otevírací doba

Restaurace M2

Zimní sezóna:

Pondělí - Neděle 10:00 - 22:00

Letní sezóna: 1. 5. - 30. 6. a 1. 9. - 6. 10.

Sobota - Neděle 10:00 - 18:00

Letní sezóna: 1. 7. - 31. 8.

Pondělí - Neděle 10:00 - 19:00