Rodinný den s AutoPalace na Monínci

19. července 2023

RODINNÝ DEN S AUTOPALACE NA MONÍNCI – TO JE DEN PLNÝ ZÁBAVY NEJEN PRO DĚTI, ALE I PRO DOSPĚLÉ! NA NÁVŠTĚVNÍKY ČEKÁ MNOŽSTVÍ ATRAKCÍ ALE I HER A SOUTĚŽÍ.  MŮŽETE VYZKOUŠET SVÉ ŠTĚSTÍ V TOMBOLE A TŘEBA VYHRÁT HLAVNÍ CENU - RODINNÝ POBYT NA MONÍNCI, TAKÉ BUDETE MÍT JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST VYZKOUŠET SI BĚHEM TESTOVACÍCH JÍZD NOVÉ VOZY SEAT A CUPRA.

Letní den plný netradičních aktivit si návštěvníci, kteří zavítají do Areálu Monínec, mohou užít od 10:00 do 18:00, akci pak završí večerní promítání v letním kině. Rodinný den s AutoPalace je zdarma přístupný všem návštěvníkům Areálu Monínec, i těm, kteří přijedou jen na jeden den či odpoledne, a po celou dobu trvání akce budou mít návštěvníci volný vstup do venkovního bazénu – stačí se prokázat páskou na ruce. 

Pro hosty, kteří budou ubytovaní v Areálu Monínec, navíc připravilo AutoPalace výhodné vouchery, které lze získat po vyplnění krátkého formuláře.

Pro všechny je připravena jízda lanovkou i bazén zdarma, pétanque, ruské kuželky, kroket, člověče nezlob se, bludiště, dětský tunel, skákací hrad a a další aktivity.

Čekají na vás testovací jízdy s modely SEAT Arona, SEAT Ateca, SEAT Tarraco, CUPRA Formentor, CUPRA Leon a CUPRA Born a možnost zúčastnit se tomboly o hodnotné ceny, jako je 3denní pobyt pro rodinu 2+1 nebo 2+2 či celosezonní skipas na sezonu 2023/24. 

Návštěvníci se také mohou zúčastnit tipovací soutěže, kdy výhrami jsou:

1. místo – auto na víkend s plnou nádrží. 
2.  místo – mytí vozu v hodnotě 1 600 Kč
3. - 5.  místo – reklamní předměty v hodnotě 500 Kč

Těšíme se na vaši návštěvu!