Apartmány Monínec

Rodinné ubytování za příznivou cenu s vlastní kuchyňkou a hned u lanovky. Apartmány Monínec nabízí jednu budovu s 8 apartmány, každý s vlastním krytým parkovacím stáním a uzamykatelnou lyžárnou, celková kapacita je 40 osob. V nabídce jsou apartmány o jedné až třech místnostech, vybavené kuchyňskou linkou včetně základního vybavení.

Jejich polohu oceníte jak v létě, kdy je to od nich nejblíž do Aktivity parku a k přírodnímu koupališti Pilský rybník, tak i v zimě, kdy stačí přejít silnici a jste u lanové dráhy. Nejbližší možnost stravování je pak v Restauraci M2 (cca 100 m), nebo je možné navštívit restauraci Hotelu Monínec vzdálenou 800 m.

Ubytování se snídaní

Rodinné apartmány s neobvyklým výhledem

Apartmánový dům skýtá neobvyklý pohled na "Malou Hlubokou". Tak se říká zámku v Jetřichovicích postaveném ve stylu jihočeského zámku Hluboká.

V nabídce jsou apartmány o jedné až třech místnostech, vybavené vlastním sociálním zařízením a také kuchyňskou linkou včetně základního vybavení.


Zázemí kuchyňky

Všechny apartmány jsou vybaveny prostorem s kuchyňským koutem, kde najdete základní vybavení k přípravě a konzumaci připravených pokrmů: dvouvařič, lednička, nádobí, rychlovarná konvice a samozřejmě jídelní stůl.


Restaurace M2

Nejste-li vyznavači kulinářské praxe na dovolené, nejbližší možnost stravování je pak v Restauraci M2 (cca 100 m od apartmánů), která je samoobslužnou restaurací alpského stylu.

V obou našich restauracích se snažíme používat místní suroviny, vylučujeme polotovary, dochucovadla a instantní náhražky. Při vytváření jídelníčků vycházíme z toho, že se nacházíme v lesích, takže v našich jídlech najdete houby, lesní plody a zvěřinové maso.


Aktivní odpočinek v okolí apartmánů

Hned naproti přes příjezdovou silnici najdete půjčovnu lyžařského vybavení
a také lyžařskou školu. V létě je tato budova centrem Aktivity parku. Nedaleko odsud je také Pilský rybník, největší monínecké přírodní koupaliště. 

Nástup na lanovku hlavní sjezdovky je zhruba 50 m chůze
od vchodu do apartmánů.


★★★ ubytování
★★★★★ zkušenost

Hotel mohu doporučit jak pro aktivní, tak relaxační způsob dovolené. Je vhodný jak pro děti s dětmi, tak i pro páry, které hledají soukromí a odpočinek.
Martina V. na TrustYou.com
Perfektní čistota po celém hotelu včetně wellness. Strava v restauraci výborná. Byli jsme tam na letní dovolené, ale určitě se vrátíme i v zimě.
Matěj N. na Google.com
Wi-Fi ve všech prostorách
areálu zdarma

Parkoviště přímo
v suterénu apartmánů

Stravování
v Restauraci M2 (50 m)

Jak se ubytovat?

V den příjezdu:

  1. Apartmány nemají vlastní recepci, proto je potřeba dojet až k Hotelu Monínec a klíče si vyzvednout na recepci hotelu. 
  2. Projedete okolo apartmánů po asfaltové silnici okolo restaurace M2 (po levé straně) směrem nahoru k hotelu až na konec slepé ulice. Délka cesty je cca 800 metrů.
  3. Na recepci v Hotelu Monínec si vyzvednete klíče od apartmánu.
  4. Vyplníte ubytovací kartu pro hosty a recepční vám vystaví účet k zaplacení.

V den odjezdu:

  1. V den odjezdu je nutné odevzdat klíče do 11:00 hodin zpět na recepci v hotelu. 
  2. Pokud máte zájem o pozdější odjezd, lze se předem domluvit na recepci.
  3. Pokud nebude v den odjezdu apartmán obsazený jinými hosty, za příplatek 600 Kč vám bude prodloužen check-out.

Virtuální prohlídka