Vinotéka

V naší nabídce najdete vína převážně z českého vinařství Dog in Dock ve Veselí nad Moravou. Vinařství se zaměřuje na suchá vína,
ale na své si přijdou všichni milovníci kvalitního a přírodně vyráběného vína.

Bílá vína - Česká republika

PREMIUM Sylvánské zelené, suché

Vinařství Dog in Dock

Ve vůni tohoto suchého vína elegantne vystupuje luční med, žlutý meloun. V chuti pak dominuje výrazný krémový závěr. Hrozny pocházejí z viniční tratě Floriánky v Blatnici. Víno zrálo v akátovém sudu.

Solaris, polosladké

Vinařství Dog in Dock

V aromatice ucítíme mámivé květinové a ovocné tóny, výjimečné je zejména svěží aroma ananasu. V chuti dominuje zbytkový cukr.

Ryzlink rýnský, suché

Vinařství Dog in Dock

Pochází z viniční tratě Staré nadhájčí z obce Blatnice pod Sv. Antonínkem, podoblasti slovácké. Ve vůni dominuje bílá broskev a aroma lipového květu. V chuti plné, s příjemnou kyselinkou a jemně nasládlou dochutí.


Růžová šumivá vína - Česká republika

Frizzante, polosladké

Vinařství Dog in Dock

Jemně perlivé, polosladké, růžové víno. Hrozny pochází z obce Uherský Ostroh, viniční tratě Plachty. Ve vůni můžeme cítit lesní ovoce, podpořené jemným perlením oxidu uhličitého. V chuti pak dominují typické jahody se smetanou s delší perzistencí. Ideální letní pití. 


Červená vína - Česká republika

EXCLUSIVE Merlot, suché

Vinařství Dog in Dock

Toto suché červené víno zrálo po dobu 16 měsíců v dřevěných sudech na jemných kvasnicích. Jedná se o nefiltrované víno. Hrozny pocházejí z viniční tratě Plachty v Uherském Ostrohu. Ve vůni nalezneme lesní plody, praženou kávu, fíky a vanilkový krém. Chuť je plná a hebká s dlouhou perzistencí.

Ocenění: Lednické vinné trhy – zlatá medaile 


Speciální nabídka

Bubbles & Barks

Vinařství Dog in Dock

Lahodné frizzante z bílých hroznů Pinot Blanc 2021 v sobě ukrývá kombinaci jedinečné chuti našeho vína s jemným perlením veselých bublinek. Lehké jako let vážky nad Baťovým kanálem u vinařství Dog in Dock ve Veselí nad Moravou.