Vinotéka

V nabídce najdete vína převážně českého vinařství Dog in Dock z Veselí nad Moravou. Vinařství se zaměřuje na suchá vína, ale na své si přijdou všichni milovníci kvalitního a přírodně vyráběného vína.

Bílá vína - Česká republika

Cuvée in Dock Fifty Fifty 2019, polosuché

Vinařství Veselí nad Moravou

Toto cuvée vzniklo kupáží dvou vín v poměru 1:1. Skládá se z odrůd Kerner a Frankovka bílá. Lehké ovocné víno s tóny lesních plodů jak ve vůni, tak v chuti. Chuť je šťavnatá a osvěžující.

Frankovka bílá 2019, suché

Vinařství Veselí nad Moravou

Jediný zástupce mikulovské podoblasti v našem portfoliu. Pochází z obce Novosedly na Moravě, z tratě Nad sklepy. Toto víno je vyrobeno z modrých hroznů, které jsou lisovány při nízkých tlacích a nedochází tak k uvolnění barviva. Vůně je elegantní, ovocitá s jemnou mineralitou. V chuti osvěžující, podpořené harmonickou dochutí.

Kerner 2019, polosuché

Vinařství Veselí nad Moravou

Pochází z viniční tratě Floriánky z obce Blatnice pod Sv. Antonínkem, podoblasti slovácké. Odrůda byla vyšlechtěna v Německu křížením odrůdy Trolínské a Ryzlinku rýnského. V aromatice se prolíná vůně lipového květu a sušených bylinek. V chuti harmonické, podpořené bohatou strukturou a zbytkovým cukrem.

0,75 l

Pinot Blanc 2020, Vinařství Veselí nad Moravou, suché

Ve vůni tohoto suchého kabinetního vína dominují tropické plody s podtóny zralých peckovin. Co se chuti týče, jedná se o lehké, ovocné, šťavnaté a svěží víno. Hrozny, stejně jako v případě Sauvignonu, pocházejí z viniční tratě Floriánky v Blatnici.

0,75 l

Pinot Gris 2020, Vinařství Veselí nad Moravou, polosuché

Hrozny tohoto polosuchého vína pocházejí z viniční trati Radošov. V silné koncentraci zde aromaticky převládá odrůdovost, medové tóny zralého ovoce a rozkvetlé růže. Chuť je plná a kořenitá s příjemnou nasládlou dochutí.

0,75 l

Ryzlink rýnský 2019, Vinařství Veselí nad Moravou, polosuché

Pochází z viniční tratě Staré nadhájčí z obce Blatnice pod Sv. Antonínkem, podoblasti slovácké. Ve vůni dominuje bílá broskev a aroma lipového květu. V chuti plné, s příjemnou kyselinkou a jemně nasládlou dochutí.

0,75 l

Savignon Blanc 2020, Vinařství Veselí nad Moravou, polosuché

Toto polosuché víno se může pochlubit elegantní aromatikou zralého angreštu, sušených kopřiv a černého rybízu. Jedná se o osvěžující víno s příjemně harmonickou svěží dochutí. Hrozny pocházejí z Blatnice pod sv. Antonínkem, z viniční tratě Floriánky.

0,75 l

PREMIUM Silvánské zelené 2019, suché

JVe vůni tohoto suchého vína elegantně vystupuje luční med, žlutý meloun. V chuti pak dominuje výrazný krémovým závěr. Hrozny pocházejí z viniční tratě Floriánky v Blatnici. Víno zrálo v akátovém sudu.


Růžová vína - Česká republika

Zweigeltrebe rosé 2019, polosuché

Vinařství Veselí nad Moravou

Hrozny pochází z viniční tratě Staré nadhájčí z obce Blatnice pod Sv. Antonínkem, podoblasti slovácké. V aromatice se projevuje vůně malin a lesních jahod s jemným smetanovým podtónem. V chuti pak dominují svěží, jahodové tóny.


Červená vína - Česká republika

PREMIUM Frankovka 2019, suché

Vinařství Veselí nad Moravou

Toto suché víno zrálo po dobu 16 měsíců v dřevěných sudech na jemných kvasnicích. Hrozny pochází z Uherského Ostrohu, z viniční tratě Plachty. Vyniká elegantní aromatikou černého bobulovitého ovoce, hořké čokolády a švestkových povidel.

0,75 l EXKLUSIVE Merlot 2019, Vinařství Veselí nad Moravou, suché

Toto suché červené víno zrálo po dobu 16 měsíců v dřevěných sudech na jemných kvasnicích. Jedná se o nefiltrované víno. Hrozny pocházejí z viniční tratě Plachty v Uherském Ostrohu. Ve vůni nalezneme lesní plody, praženou kávu, fíky a vanilkový krém. Chuť je plná a hebká s dlouhou perzistencí.


Červená vína - zahraniční

0,75 l Rioja Ramirez Crianza, Ramirez de la Piscina 2013

Španělsko | Víno má sytě rubínovou barvu. Ve vůni nalezněmě zralé červené ovoce a znatelný dotek koření získaného zráním na dubových sudech, zejména vanilku.

0,75 l Rioja Seleccion, Ramirez de la Piscina 2013

Španělsko | Báječně vyvážené aroma zralého ovoce doplněné jemným závanem dubu. Lehký vanilkový akcent a příjemně táhlý ocas.


Šumivá vína

0,75 l

Frizzante 2020

Jemně perlivé, polosuché, růžové víno. Hrozny pochází z obce Uherský Ostroh, viniční tratě Plachty. Ve vůni můžeme cítit lesní ovoce, podpořené jemným perlením oxidu uhličitého. V chuti pak dominují typické jahody se smetanou s delší perzistencí. Ideální letní pití.

0,75 l Prosseco Extra Dry Milessimato, Dissegna

Světle žluté barvy s jemnými zelenkavými rafinovanými odstíny. Jeho vůně je ovocná, připomínající zelená jablka a luční květy.

0,75 l Valdobbiadene DOCG Brut prosseco Superiore

Světle slámově žlutá barva. Ve vůni náznak zralého jablka a žluté broskve. Můžete cítit květy akátu a okvětní lístky růží. Ideální jako aperitiv, k rybám a bílému masu.


Speciální nabídka

Nealkoholický vinný mošt
0,15 l Vinný mošt Pinot Gris 2018, Vinařství Veselí nad Moravou

Výborný i jako teplý nápoj na zahřátí