Relax na Monínci

Přijeďte si odpočinout a nabrat síly.
Dobije vás nejen přátelské prostředí hotelu,
ale také kvalitní gastronomie, milý personál
a hlavně dechberoucí příroda...

Pobyt deluxe

Když odpočinek, tak ve velkém stylu. Vypněte a nechte se hýčkat. Neomezený přístup do sauny a bazénu, masáže a luxusní večeře v naší hotelové restauraci. Pro všechny, kdo se nespokojí s průměrem.

Pobyt pro dvě osoby, ubytování v Hotelu Monínec v pokoji s terasou a výhledem do údolí a gastrozážitky při tříchodové večeři společně s láhví smyslného vína v ceně.


Wellness

Wellness s nejkrásnějším výhledem najdete v suterénu Hotelu Monínec. Díky velkoplošným oknům můžete z pohodlných lehátek hltat panoramatický výhled do údolí Českého Meránu.

Využít zde můžete vnitřní bazén, vířivku, saunu a nebo si dopřát třeba masáž! Vniřní bazén má kompaktní rozměry je vhodný čistě pro regeneraci nebo dětskou zábavu.


Masáže

Masáže pro krásu i dokonalou regeneraci vám zajistí odborně provedená masáž. Po relaxačním dni na Monínci ideální tečka!

V rámci služeb masáží je možné absolvovat tyto druhy: klasická (krční, hrudní, bederní páteř nebo celé tělo), sportovní (záda a nohy), thajskou masáž nohou, masáž horkými kameny, čokoládovou nebo medovou masáž se zábalem nebo masáž mořskou solí.


Další nabídka plná zážitků a odpočinku

Vánoce na Monínci

Nabídka ubytování

Balíčky s lyžováním

Lyžování

Podzimní pohoda

Chci relax

Dárek pro blízké

Zimní turistika