Velikonoce na Monínci

s programem pro celou rodinu

Ještě nevíte,
kde strávíte letošní velikonoční svátky?

Pokud si chcete užít svěží jarní přírodu a tradiční velikonoční zábavu, přijeďte na Monínec. Že neumíte uplést pomlázku? Nevadí. Na Monínci se to naučíte a vaše děti budou na tenhle prodloužený víkend ještě dlouho vzpomínat.

Pro všechny ubytované hosty je připraven velikonoční program!

30. března: KREATIVNÍ SOBOTA

(15–18 h): Těšit se můžete na velikonoční dílničky se zdobením vajíček. Program myslí i na nejmenší děti, pro které budou připraveny omalovánky a jednoduché vystřihovánky s velikonoční tematikou. 

31. března: HRAVÁ NEDĚLE 

ODPOLEDNE (14–17 h): Upletete a ozdobíte si vlastní pomlázku – pokud nevíte, jak na to, naučíme vás to. Společně s dětmi si výrobíte atraktivních velikonočních dekorace. Nakonec vyrazíte na populární putování za velikonočním zajíčkem pro stylové dárky.

VEČER (19–21 h): Večer jsou pro děti naplánované hry a soutěže, pro větší děti velká desková hra na magnetické tabuli. Nebude chybět ani dětská diskotéka s velikonočním zajíčkem.

Ubytování

Wellness

Pro děti

Dárkové poukazy

Dokonalá rodinná dovolená v areálu Monínec

  • Můžete se u nás ubytovat, najíst, sportovat od rána do večera, ale také si dopřát zasloužený odpočinek. Najdete nás na Javorové skále 80 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice.
  • Sportovci ocení hlavně velké množství cyklotras v okolí, ale také zábavné atrakce přímo v areálu. Mezi ně patří například bikepark s několika trasami vhodnými jak pro zkušené bikery, tak pro začátečníky, děti i ženy.
  • Přímo v areálu se můžete zabavit v Aktivity parku Monínec na atrakcích, jako je obří kuličková dráha, trampolíny, tubing, discgolf, lanový park, horské koloběžky, tenis, volejbal a další.
  • Jen pár minut pěší chůze od spodní stanice lanovky se nachází přírodní koupaliště Pilský rybník. K osvěžení je možné využít také venkovní vyhřívaný bazén pod Hotelem Monínec.
  • Rodiny s dětmi také ocení moderní dětské hřiště, které se nachází přímo u Hotelu Monínec. Mnoho návštěvníků k nám jezdí také za golfem, který si vychutnávají na nedalekém hřišti Čertovo břemeno.

Zarezervujte si svůj pobyt online nebo nás kontaktujte na rezervace@moninec.cz, popřípadě na telefonu +420 314 004 539.