Nová Javorka***

Depandance Hotelu Monínec nese název Nová Javorka*** a je od hotelu vzdálená sotva 50 metrů. Nová Javorka nabízí komfort i pohodu ubytování ve třech podlažích. Upozorňujeme, že Nová Javorka*** nemá výtah. Využít můžete veškerých služeb areálu a hotelového wellness. Využít můžete také Terasy Monínec, tenisový a volejbalový kurt. V zimě je přímo před budovou lyžařská škola a také si zde můžete zapůjčit lyžařské vybavení.

Ubytování se snídaní

Nové komfortní pokoje

Nová Javorka nabízí 8 dvoulůžkových pokojů z nichž jeden s možností přistýlky, dále jsou k dispozici 3 třílůžkové a 3 čtyřlůžkové pokoje. V Nové Javorce najdete také 2 dvoulůžkové bezbariérové pokoje. Zároveň jsou k dispozici pokoje typu "Family room", kde jsou vždy dva dvoulůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou a společnou předsíňkou.

Pokoje na Nové Javorce mají severní směřování oken s výhledem do údolí, na jižní straně jsou pokoje směřovány do klidného lesa.


Wellness Monínec

Wellness se nachází v Hotelu Monínec (necelých 50 metrů od Nové Javorky)
a zahrnuje: bazén, vířivku, saunu, masáže a odpočívárnu. Vše si můžete užít
za současného bezkonkurečního výhledu na zelenou nebo naopak
zasněženou scenérii Českého Meránu.

Byla by velká škoda, kdybyste promeškali tuto uklidňující proceduru!


Terasy Monínec

Od roku 2019 je součástí areálu také kaskádovitá platforma nazývaná Terasy Monínec. Nachází se přímo pod hotelem (asi 50 metrů od Nové Javorky) a její součástí je: Café bar Terasy, navazující na hotelovou restauraci, vyhřívaný bazén
a dětské hřiště.

Ve dvou úrovních najdete na hřišti houpačky, klouzačku s lezecí stěnou, samostatnou lezeckou stěnu, dvě prolézačky, dvě houpadla, pískoviště
i skákacího panáka.


Restaurace Monínec

Restaurace Hotelu Monínec (asi 50 metrů od Nové Javorky) nabízí tradiční
česká jídla i speciality pro mlsné jazýčky. Snažíme se používat místní suroviny, vylučujeme polotovary, dochucovadla a instantní náhražky. Při vytváření jídelníčků vycházíme z toho, že se nacházíme v lesích, takže v našich jídlech najdete houby, borůvky, lesní plody. Na podzim a v zimě zařazujeme
zvěřinové maso.


Komfortní zázemí 
nejen pro konference

Samožrejmostí jsou i moderní konferenční místnosti. Přímo v Nové Javorce najdete multifunkční sál s možností rozdělení na dva. Další jsou pak v Hotelu Monínec nebo v Restauraci M2.

Využít zde můžete všech služeb od ubytování, přes konferenční prostory až po chvíle odpočinku i sportu, pro své zaměstnance nebo obchodní partnery. 


Hotelový dětský koutek 

Nejvhodnějším místem, které bychom u nás doporučili rodičům
s nejmenšími jsou naše Terasy a tamní multifunkční hřiště, ale chápeme,
že za nepřízně počasí je samozřejmě nejlepší střecha nad hlavou.

V blízkosti hotelové restaurace jsme tak vymezili prostor
pro dětský koutek, kde mohou vaše ratolesti využít základní
hračky a výbavení pro jejich zábavu.


Aktivní odpočinek v okolí Nové Javorky

Přímo v budově je situována lyžařská škola a půjčovna. Hotelová sjezdovka je hned vedle Nové Javorky, Hlavní sjezdovka cca 100 m chůze od vstupu. Nová Javorka nabízí uzamykatelnou lyžárnu.

Přímo naproti depandanci naleznete multisportovní antukové kurty. Ve spodní části areálu pak můžete navštívit Aktivity park Monínec.

★★★ ubytování
★★★★★ zkušenost

Hotel mohu doporučit jak pro aktivní, tak relaxační způsob dovolené. Je vhodný jak pro děti s dětmi, tak i pro páry, které hledají soukromí a odpočinek.
Martina V. na TrustYou.com
Perfektní čistota po celém hotelu včetně wellness. Strava v restauraci výborná. Byli jsme tam na letní dovolené, ale určitě se vrátíme i v zimě.
Matěj N. na Google.com
Wi-Fi ve všech prostorách
areálu zdarma

Parkoviště přímo
u ubytování

Restaurace s terasou
50 metrů od ubytování

Virtuální prohlídka

Nová Javorka vyrostla na místě své předchůdkyně, tradiční chalupy, která již nesplňovala standardy současných požadavků na pohodlnou dovolenou. Díky tomu mohou hosté čerpat benefity samostatné budovy ve stejné kvalitě ubytování jako v sousedním hotelu. Navíc disponuje bezbariérovým přístupem i ubytováním a k disozici je taktéž variabilní konferenční sál.
Jaroslav Krejčí ředitel areálu