Podzimní pohoda

Přijeďte si odpočinout a nabrat síly.
Dobije vás nejen přátelské prostředí hotelu,
ale také kvalitní gastronomie, milý personál
a hlavně dechberoucí příroda...

Komentované turistické výlety

Představte si ty barvy podzimního Monínce! Pro všechny milovníky tohoto období máme připravené komentované turistické výlety po okolí.

Mezi turistické cíle patří především oblast Toulava, kde najdete mnoho turistických tras a zajímavých míst k vidění. Pojďte s námi na procházku a objevujte nová nádherná místa!


Labužnické degustace
 

Restaurace v hotelu Monínec*** nabízí kvalitní kuchyni a příjemné posezení s výhledem na panorama Českého Meránu. 

Restaurace nabízí tradiční česká jídla
i speciality pro mlsné jazýčky. Jídla připravuje kolektiv pod vedením šéfkuchaře Marka Volšanského, který pro vás se svým týmem vybral ty nejlepší pochoutky pro degustaci! 


Vinné degustace
 

Degustování a povídání - to je naše! Pro zpestření dovolené jsem si pro vás připravili degustaci vybraných vín z Vinařství Veselí nad Moravou. 

Degustace bude probíhat formou ochutnávání, povídání a hlavně poznávání nových vín. Řekneme si několik zajímavostí a dozvíme se, jak se víno připravuje. 


Wellness a relaxace

Wellness s nejkrásnějším výhledem najdete v suterénu Hotelu Monínec. Díky velkoplošným oknům můžete z pohodlných lehátek hltat panoramatický výhled do údolí Českého Meránu. 

Využít zde můžete vnitřní bazén, vířivku, saunu anebo si dopřát třeba masáž! Venkovní bazén je vyhřívaný a má rozměry 10x8 metru. Užít si tu můžete také protiproud nebo perličkovou lázeň a hlavně božský výhled do krajiny!


Další nabídka plná zážitků a odpočinku

Ubytování na Monínci

Chci se ubytovat

Okolí Monínce

Chci poznat
okolí

Monínec na kole

Chci jet
na kolo

Monínec jako dárek

Chci dárek pro své blízké