Zimní balíčky s lyžováním

Chystáte se k nám lyžovat a chcete se zdržet i více dní? Máme pro vás různé pobytové balíčky, díky kterým budete lyžovat levněji.

​​​​​​Balíčky s lyžováním: Hotel Monínec

Ubytujte se na hotelu Monínec na 3 nebo 5 nocí a získejte denní skipasy na každý den pobytu. Ubytování v komfortních pokojích na hotelu Monínec zahrnuje bohatou snídani ve formě bufetu a vstup do wellness. Bezplatný internet a parkování v blízkosti ubytování je samozřejmostí, stejně tak jako možnost využít úschovnu lyží. To vše s garancí sněhu díky technologii Snowfactory.

Sleva pro ubytované hosty: půjčovna vybavení - 20 %, privátní výuka v lyžařské škole - 10 %.


Balíčky s lyžováním: Nová Javorka

Ubytujte se na Nové Javorce na 3 nebo 5 nocí a získejte denní skipasy na každý den pobytu. O sníh se nemusíte bát! Díky technologii Snowfactory máte během svého pobytu sníh s garancí! Ubytovací blíček zahrnuje bohatou snídani ve formě bufetu, vstupu do wellness i možnost využít úschovnu lyží. Bezplatný internet a parkování v blízkosti ubytování je samozřejmostí.

Sleva pro ubytované hosty: půjčovna vybavení - 20 %, privátní výuka v lyžařské škole - 10 %.


Další služby areálu

Výuka lyžování

Výuka lyžování 

Lyžařské školy jsou na Monínci hned dvě, každá má své vlastní pohodlné zázemí. Hotelová lyžařská škola je vyhrazena jen pro ubytované hosty a nachází se hned pod Novou Javorkou, vedle Hotelu Monínec. Druhá je ve spodní části areálu u nástupu na lanovou dráhu a k ní je to zase kousek z apartmánů. V obou lyžařských školách je také půjčovna vybavení.


Sjezdovky na Monínci

Sjezdovky na Monínci

Hlavní sjezdovka je 1 200 m dlouhá s čtyřsedačkovou lanovkou. Horní kotvu najdete na červené části hlavní sjezdovky, je vybavená 600 m dlouhým vlekem kotva. Hotelová sjezdovka je ideální pro výuku. Školní sjezdovka disponuje 90 m dlouhým pohyblivým kobercem.


Dětská herna a hlídání

Dětská herna a hlídání

Moderní dětskou hernu najdete v budově M2 u dolní stanice lanové dráhy. Jsou tu prolézačky, trampolíny, ale také mnoho hraček, knížek a omalovánky. Pro děti od tří let je možné využít také hlídání!


Další nabídka plná zážitků a odpočinku

Vánoce na Monínci

Nabídka ubytování

Balíčky s lyžováním

Chci na kolo

Podzimní pohoda

Chci relax

Dárek pro blízké

Chci poznat okolí