Zimní balíčky s lyžováním

Chystáte se k nám lyžovat a chcete se zdržet i více dní? Máme pro vás různé pobytové balíčky, díky kterým budete lyžovat levněji.


Speciální nabídka: ubytování s lyžováním

Užijte lyžování na Monínci a získejte denní skipas za každý den ubytování.
To vše s garancí sněhu díky technologii Snowfactory. Ubytovací balíček zahrnuje bohatou snídani ve formě bufetu, bezplatný internet, úschovnu lyží. Parkování
v blízkosti ubytování je samozřejmostí.


Další služby areálu

Výuka lyžování

Výuka lyžování 

Lyžařské školy jsou na Monínci hned dvě, každá má své vlastní pohodlné zázemí. Hotelová lyžařská škola je vyhrazena jen pro ubytované hosty a nachází se hned pod Novou Javorkou, vedle Hotelu Monínec. Druhá je ve spodní části areálu u nástupu na lanovou dráhu a k ní je to zase kousek z apartmánů. V obou lyžařských školách je také půjčovna vybavení.


Sjezdovky na Monínci

Sjezdovky na Monínci

Hlavní sjezdovka je 1 200 m dlouhá s čtyřsedačkovou lanovkou. Horní kotvu najdete na červené části hlavní sjezdovky, je vybavená 600 m dlouhým vlekem kotva. Hotelová sjezdovka je ideální pro výuku. Školní sjezdovka disponuje 90 m dlouhým pohyblivým kobercem.


Dětská herna a hlídání

Dětská herna a hlídání

Moderní dětskou hernu najdete v budově M2 u dolní stanice lanové dráhy. Jsou tu prolézačky, trampolíny, ale také mnoho hraček, knížek a omalovánky. Pro děti od tří let je možné využít také hlídání!


Další nabídka plná zážitků a odpočinku

Vánoce na Monínci

Nabídka ubytování

Balíčky s lyžováním

Běžky
a skialp

Podzimní pohoda

Chci
relax

Dárek pro blízké

Chci poznat okolí