Zimní balíčky s lyžováním

Chystáte se k nám lyžovat a chcete se zdržet i více dní? Máme pro vás různé pobytové balíčky, díky kterým budete lyžovat levněji.

​​​​​​Balíčky s lyžováním: Hotel Monínec

Ubytujte se na hotelu Monínec na 3, 5 nebo 7 nocí a získejte 25 hodin lyžování pro děti i dospělé. Ubytování v komfortních pokojích na hotelu Monínec zahrnuje bohatou snídani ve formě bufetu včetně vstupu do wellness. Bezplatný internet a parkování v blízkosti ubytování je samozřejmostí, stejně tak jako možnost využít úschovnu lyží. To vše s garancí sněhu díky technologii Snowfactory.

Sleva pro ubytované hosty: půjčovna vybavení - 20 %, privátní výuka v lyžařské škole - 10 %.


Balíčky s lyžováním: Nová Javorka

Ubytujte se na Nové Javorce na 3, 5 nebo 7 nocí a získejte 25 hodin lyžování pro děti i dospělé. O sníh se nemusíte bát! Díky technologii Snowfactory máte během svého pobytu sníh s garancí! Ubytovací blíček zahrnuje bohatou snídani ve formě bufetu, vstupu do wellness i možnost využít úschovnu lyží. Bezplatný internet a parkování v blízkosti ubytování je samozřejmostí.

Sleva pro ubytované hosty: půjčovna vybavení - 20 %, privátní výuka v lyžařské škole - 10 %.


Darujte zážitek

Nabídka dárkových poukazů na Monínci. 


Další služby areálu

Výuka lyžování

Výuka lyžování 

Lyžařské školy jsou na Monínci hned dvě, každá má své vlastní pohodlné zázemí. Hotelová lyžařská škola je vyhrazena jen pro ubytované hosty a nachází se hned pod Novou Javorkou, vedle Hotelu Monínec. Druhá je ve spodní části areálu u nástupu na lanovou dráhu a k ní je to zase kousek z apartmánů. V obou lyžařských školách je také půjčovna vybavení.


Sjezdovky na Monínci

Sjezdovky na Monínci

Hlavní sjezdovka je 1 200 m dlouhá s čtyřsedačkovou lanovkou. Horní kotvu najdete na červené části hlavní sjezdovky, je vybavená 600 m dlouhým vlekem kotva. Hotelová sjezdovka je ideální pro výuku. Školní sjezdovka disponuje 90 m dlouhým pohyblivým kobercem.


Dětská herna a hlídání

Dětská herna a hlídání

Moderní dětskou hernu najdete v budově M2 u dolní stanice lanové dráhy. Jsou tu prolézačky, trampolíny, ale také mnoho hraček, knížek a omalovánky. Pro děti od tří let je možné využít také hlídání!


Další nabídka plná zážitků a odpočinku

Vánoce na Monínci

First
minute

Balíčky s lyžováním

Podzimní pohoda

Podzimní pohoda

Chci ubytování
s lyžováním

Dárek pro blízké

Chci dárek pro své blízké